26 februari 2017

Campagne-activiteit 25 februari met Marit Maij en 4 maart ‘rode vrouwenslinger’ 

Afgelopen zaterdag stonden we met ons campagneteam in Leidsenhage samen met kandidaat Tweede Kamerlid Marit Maij (nr. 24). Ondanks de voorjaarsvakantie was het een goede campagnedag. Samen met een flinke dosis energie, PvdA-ballonnen en koekjes voor tijdens de gesprekken, hebben we veel flyers kunnen uitdelen en met mensen kunnen spreken. De sfeer in Leidsenhage was gemoedelijk en positief. Ook Marit Maij vond het bijzonder om samen met onze afdeling campagne te voeren. Voorafgaand aan onze gemeente was zij bij de afdeling in Zoetermeer.

Op 4 maart a.s voeren we vanaf 13.00 uur campagne in de Herenstraat. Vanaf 13.15 uur verwachten wij de regionale ‘rode vrouwenslinger’, waaraan een aantal PvdA-afdelingen in de regio deelnemen. Met de slogan ‘Tijd voor elkaar’ willen we als regionale afdelingen aandacht vragen voor een goede verdeling van zorg en arbeid. De ‘rode vrouwenslinger’ is tot 14.00 uur aanwezig. Daarna rijdt deze door naar een andere stad en gaan wij als afdeling door met onze campagne-activiteit in de Herenstraat. Vind je het leuk om hieraan deel te nemen? Of wil je sowieso actief campagne met ons voeren? Meld je dan aan bij Sangita Paltansing via sangita.paltansing@gmail.com. Uiteraard zijn we, ook voor de vrouwenslinger, op zoek naar zowel mannen als vrouwen om samen de handen ineen te slaan richting  de verkiezingen van 15 maart.